UWAGA! Dobiegają końca prace nad nowym Portalem Lepsze.net, będzie pełno zmian, zarówno technicznych jak i graficznych, ciężko określić w tym momencie datę otwarcia nowej strony, więc poniżej możecie wpisać swój adres email i po potwierdzeniu, w dniu otwarcia nowej strony, zostaniecie o tym poinformowani.
Nie masz zainstalowanego pluginu FLASH, albo Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę Javascript (powinna być włączona)

Bill Gates: nie dostałby wizy do Nigerii, bo "mógłby zechcieć tam zostać"!

Teksty Teksty:Niedziela, 14 październik 2007 r. 13:24, Dodał: Grzybek

Podczas niedawnej podróży po Afryce, Bill Gates musiał przejechać przez terytorium Nigerii. Mogło mu się to jednak nie udać, gdyż rząd postanowił nie wydawać mu wizy.

Wydawałoby się, że jako najbogatszy człowiek na świecie, Gates bez problemu powinien dostać wizę do każdego państwa, w którym miałby ochotę się pojawić. Otóż nie! Nigeryjski rząd uznał, że założyciel Microsoftu nie dostanie wizy tak długo, jak długo nie będzie potrafił udowodnić, że nie planuje pozostania na terytorium Nigerii.

W uzasadnieniu stwierdzono, że obecność Gatesa mogłaby przeciążyć system usług socjalnych oraz spowodować niedogodności w osadnictwie lub imigracji (ang. immigration, uzasadnienie niejasne - red.).

Gatesowi udało się wjechać do Nigerii dopiero po pomocy firmy CIBT, która specjalizuje się w usługach dotyczących wiz i paszportów. W przypadku założyciela Microsoftu pomógł list z amerykańskiego banku.

źródło: www.pcworld.pl

Prześlij znajomym linka:
Komentarze, strony: 1

Dodaj komentarz:
Komentarz:


Przepisz cyfry z obrazka: *


 


© 2007 lepsze.net. Odwiedzin: 640181 · OnLine: 7 gości